TEKA Yetkili Servisi - Marmara Teknik İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermektedir.

  0216 521 15 21   Ümraniye / İstanbul

BlogTEKAÜmraniye TEKA Servisi – 0216 521 15 21

Ümraniye TEKA Servisi – 0216 521 15 21

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Şikayetinize ait fotoğrafları yükleyin.
TEKA ürünleri ile ilgili yaşadığınız arıza veya şikayeti detaylı olarak anlatın.

Ümraniye TEKA Servisi – Marmara Teknik, Necip Fazıl, Hümayun Sokağı No:4, 34773/Ümraniye/İstanbul adresinde faaliyet göstermektedir. Marmara Teknik’in profesyonel ekibi tarafından TEKA Teknik Servis hizmeti alabilirsiniz.

Marmara Teknik olarak, Teka ürünleriniz için profesyonel ve kapsamlı hizmetler sunuyoruz. TEKA Ocak montajı, Teka Evye Montajı, Teka kurulum hizmetine, ankastre cihazların bakımından onarımına kadar geniş bir yelpazede servis sağlıyoruz. Teka fırın servisi, Teka Bulaşık Makinesi Servis, Teka buzdolabı servisi ve Teka yedek parça servis hizmetleri ile ürünlerinizin onarımını yetkili servisimizde yapıyoruz. Her türlü ihtiyacınıza hızlı ve etkili çözümler sunarak, Teka deneyiminizi sorunsuz ve keyifli hale getirmeyi amaçlıyoruz.

TEKA Yedek Parça Servisi yukarıdaki formu doldurun.

TEKA Yetkili Servisi – Marmara Teknik
Ümraniye TEKA Yetkili Servisi, Ümraniye TEKA Servisi, TEKA Ümraniye Telefon
Ümraniye TEKA Yetkili Servisi, Ümraniye TEKA Servisi, TEKA Ümraniye Telefon

Teka cihazlarınız için yetkili servis hizmeti almak istiyorsanız, lütfen dikkatli olun. Piyasada birçok özel servis, yetkili servis gibi görünerek müşterileri yanıltabilmektedir. Güvenilir ve kaliteli hizmet almak için mutlaka Teka’nın resmi iletişim kanallarını kullanınız.

Marmara Teknik – Teka Yetkili Servisi

TEKA Resmi İletişim Numaraları

  • Telefon: 0850 888 8352 (0850 888 TEKA), 444 8352 (444 TEKA)
  • E-posta: servis@teka.com.tr
  • Çalışma Saatleri: Hafta içi 09.00-17.30, Cumartesi 09.00-13.00

Yalnızca bu iletişim bilgilerini kullanarak, yetkili servislerden doğrulanmış ve güvenli hizmet alabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, bu numaralar ve adresler üzerinden direkt olarak Teka veya yetkili servisi Marmara Teknik ile iletişime geçiniz. Gerçek Teka hizmetini ve parçalarını garantileyerek cihazlarınızın uzun ömürlü ve verimli çalışmasını sağlayın.


Teka yetkili servisi olarak İstanbul Ümraniye ilçesindeki Adem Yavuz Mahallesi’nden Aşağı Dudullu Mahallesi’ne, Atakent Mahallesi’nden Atatürk Mahallesi’ne kadar her mahallede kaliteli ve güvenilir servis hizmeti sunuyoruz.

Cemil Meriç Mahallesi, Çakmak Mahallesi ve Dumlupınar Mahallesi gibi yoğun nüfuslu mahallelerde de Teka servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Elmalıkent Mahallesi, Esenşehir Mahallesi, Esenkent Mahallesi ve Fatih Sultan Mehmet Mahallesi sakinleri de bizimle iletişime geçerek Teka cihazları için hızlı ve etkili çözümler alabilirler.

Hekimbaşı Mahallesi’nde, Huzur Mahallesi’nde, Ihlamurkuyu Mahallesi’nde ve İnkılap Mahallesi’nde de Teka teknik servisimiz aynı kalitede hizmet sağlamaktadır. İstiklal Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Madenler Mahallesi ve Mehmet Akif Mahallesi’nde yaşayanlar da Teka ürünleri ile ilgili her türlü sorunlarında bizi arayabilir.

Necip Fazıl Mahallesi, Parseller Mahallesi, Saray Mahallesi, Site Mahallesi ve Şerifali Mahallesi’ndeki müşterilerimiz de servisimizden memnun kalıyorlar. Tantavi Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Tepeüstü Mahallesi, Topağacı Mahallesi ve Yamanevler Mahallesi gibi dinamik mahallelerde de Teka servis garantisi ile hizmetinizdeyiz.

Yeni Çamlıca Mahallesi ve Yenişehir Mahallesi’nde de Teka’nın kaliteli ve güvenilir servis ağına erişim sağlayabilirsiniz. Tüm bu mahallelerde Teka yetkili servisi olarak, her türlü onarım ve bakım ihtiyacınıza hızlı ve etkili çözümler sunmaya devam ediyoruz.