TEKA Yetkili Servisi - Marmara Teknik İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermektedir.

  0216 521 15 21   Ümraniye / İstanbul

BlogTEKAAvcılar TEKA Servisi – 0216 521 15 21

Avcılar TEKA Servisi – 0216 521 15 21

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Şikayetinize ait fotoğrafları yükleyin.
TEKA ürünleri ile ilgili yaşadığınız arıza veya şikayeti detaylı olarak anlatın.

Avcılar TEKA Servisi – Marmara Teknik, Necip Fazıl, Hümayun Sokağı No:4, 34773/Ümraniye/İstanbul adresinde ana faaliyetini göstermektedir. Marmara Teknik’in profesyonel ekibi tarafından TEKA Teknik Servis hizmeti alabilirsiniz.

Marmara Teknik olarak, Avcılar’da Teka ürünleriniz için profesyonel ve kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Ocak montajından Teka kurulum hizmetine, ankastre cihazların bakımından onarımına kadar geniş bir yelpazede servis sağlıyoruz. Avcılar Teka fırın servisi, Teka buzdolabı servisi ve Teka yedek parça servis hizmetleri ile ürünlerinizin uzun ömürlü ve verimli çalışmasını garanti ediyoruz. Her türlü ihtiyacınıza hızlı ve etkili çözümler sunarak, Avcılar Teka Servis deneyiminizi sorunsuz ve keyifli hale getirmeyi amaçlıyoruz.

TEKA Yedek Parça Servisi yukarıdaki formu doldurun.

TEKA Yetkili Servisi – Marmara Teknik

TEKA Servis Avcılar
TEKA Servis Avcılar

Teka cihazlarınız için yetkili servis hizmeti alırken, piyasadaki sahte servis sağlayıcılarına karşı çok dikkatli olmanız önemlidir. Birçok özel servis, kendilerini teka yetkili servis olarak tanıtarak müşterileri yanlış yönlendirebilir. Kaliteli ve güvenilir hizmet için kesinlikle Teka’nın resmi iletişim yollarını tercih ediniz.

Marmara Teknik – Teka Resmi Servis Sağlayıcısı

TEKA’nın Resmi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0850 888 8352 (0850 888 TEKA), 444 8352 (444 TEKA)
  • E-posta: servis@teka.com.tr
  • Çalışma Saatleri: Hafta içi 09.00-17.30, Cumartesi 09.00-13.00

Yukarıda belirtilen iletişim bilgileri üzerinden iletişim kurarak, yetkili servis onaylı teknik servislerden hizmet almanız mümkündür. Herhangi bir aksilik durumunda, bu telefon numaraları ve e-posta adresleri aracılığıyla doğrudan Teka veya yetkili servis sağlayıcısı Marmara Teknik ile bağlantıya geçebilirsiniz. Gerçek Teka servisini kullanarak cihazlarınızın uzun süreli ve verimli çalışmasını sağlamak adına bu bilgileri dikkate alınız.


Avcılar Teka yetkili servisi olarak İstanbul’un Avcılar ilçesinde bulunan Ambarlı Mahallesi’nden Cihangir Mahallesi’ne, Denizköşkler Mahallesi’nden Firuzköy Mahallesi’ne kadar her mahallede kaliteli servis hizmeti sağlıyoruz.

Gümüşpala Mahallesi, Merkez Mahallesi ve Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde Teka cihazlarınız için her türlü teknik destek ve bakım hizmetlerini sunuyoruz. Tahtakale Mahallesi ve Üniversite Mahallesi’nde de geniş servis ağımızla hizmetinizdeyiz.

Yeşilkent Mahallesi’nde yaşayan müşterilerimiz de bizimle iletişime geçerek Teka ürünlerinin kurulum, onarım ve bakım hizmetlerinden faydalanabilirler. Tüm bu mahallelerde, Teka yetkili servisi olarak, cihazlarınızın uzun ömürlü ve verimli çalışmasını sağlamak için yanınızdayız.