TEKA Yetkili Servisi - Marmara Teknik İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermektedir.

  0216 521 15 21   Ümraniye / İstanbul

BlogTEKAFırınlarTEKA Fırın: TEKA MaestroPizza Multifonksiyonel Pirolitik Fırın

TEKA Fırın: TEKA MaestroPizza Multifonksiyonel Pirolitik Fırın

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Şikayetinize ait fotoğrafları yükleyin.
TEKA ürünleri ile ilgili yaşadığınız arıza veya şikayeti detaylı olarak anlatın.
TEKA Fırın: MaestroPizza Multifonksiyonel Pirolitik Fırın
TEKA Fırın: MaestroPizza Multifonksiyonel Pirolitik Fırın

Teka MaestroPizza Multifonksiyonel Pirolitik Fırını (MaestroPizza HLB 8510 P), evde pizza yapmanın tüm kurallarını yeniden yazıyor. Marmara Teknik TEKA Yetkili Servisi‘nin sunmuş olduğu bu fırın, pizza pişirme deneyiminizi tamamen değiştirecek özelliklere sahip.

Özellikleri ve Avantajları

  • 340ºC Ekstra Güçlü Izgara: Bu yüksek sıcaklık, profesyonel pizzacıların fırınlarındaki gibi, mükemmel pişmiş, çıtır pizza tabanları elde etmenizi sağlar.
  • Özel Pizza Taşı: Bu taş, pizzanızın altını eşit ve mükemmel bir şekilde pişirerek, her ısırıkta restoran kalitesinde lezzet sunar.
  • Pirolitik Temizleme Fonksiyonu ve HydroClean® PRO Temizleme Sistemi: Bu iki temizleme özelliği sayesinde, fırınınızı kolayca ve etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Teka Fırın Siparişi ve Satış

MaestroPizza Multifonksiyonel Pirolitik Fırın, Marmara Teknik TEKA Yetkili Servisi aracılığıyla sizlere ulaşıyor. Bu yetkili servis, Teka’nın güvencesi altında, bu üstün kaliteli fırını siz değerli müşterilere sunmaktadır.

Teka Fırın Servis Hizmetleri

Fırınınızın bakımı ve olası arızaları için de Marmara Teknik yanınızda. TEKA Yetkili Servisi olarak, MaestroPizza fırınınızın her türlü bakım ve onarım işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Teka’nın MaestroPizza Multifonksiyonel Pirolitik Fırını, evde pizza yapmanın keyfini ve kolaylığını artırıyor. Marmara Teknik TEKA Yetkili Servisi aracılığıyla bu fırına sahip olabilir, pizza pişirme sanatınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Hem kullanım kolaylığı hem de temizlik açısından bu fırın, mutfaklarınızın yeni gözdesi olacak.